Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Statica Ion [AdyTzZz / ID:1985]


AdyTzZz
 Share

Recommended Posts

  • Numele real:Nastase Adrian
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Urziceni Ialomita
  • Cu ce va ocupati:Liceu dar gamer si mi caut un loc de munca.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt complet de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc dar o sa mai trec peste el.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):onsider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana activa pe comunitate, cunosc regulamentul server-ului, am experienta in roleplay. Sunt o persoana matura pentru varsta mea si vreau sa ajut cat mai multi jucatori!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Năstase Adrian am vârstă de 18 ani, sunt din Urziceni Ialomița și îmi place sa ma joc FiveM, sunt un baiat liniștit și cu capul pe umeri. Nu mi place când sunt mințit și îmi place sa fiu corect cu toată lumea, nu place când vad o nedreptate, sunt ingaduitor cu toata lumea si bun la suflet, Imi place sa ajut pe toata lumea la nevoie si inteleg pe toata lumea, am 2 probleme de vorbire 1 sunt rarait a 2 a bâlbâit. Sper sa ne intelegem.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Statica Ion
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Nu ma joc pe steam. daca trebuie o sa o fac
  • Ore jucate pe server:la momentul actual 20
  • De cat timp jucati pe server:de acum 1 wipe si ceva dar m am lasat o perioada de timp.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Cat mai mult posibil.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut.
  • ID-ul din joc:1985
  • Averea detinuta in joc:un logan+ geanta mare si vreo 20k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, fac un rp de calitate de mosneag
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut niciodata discutii aprinse cu nici un membru staff. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Daca voi primii aceasta functie imi voi folosii timpul petrecut pe server ajutand playerii, rezolvand tickete, dar nu as uita de roleplay, as incerca sa gasesc un balans intre cele doua activitati si sa imi fac treaba tot odata.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur filmez cu OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur sunt complet de acord.
Link to comment
Share on other sites

 

  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:In prezent deja incerc sa am o conduita cat mai ok si sa fiu un exemplu pentru cei din jurul meu. Daca as obtine aceasta functie m-ar motiva sa fac in continuare aceste lucruri cat mai ok si sa ii indemn si pe altii la aceste lucruri. Am omis aceasta intrebare ma iertati
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share