Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Garcia Andrei [`andrei / 46]


Andr3y_
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Bacau , jud. Bacau
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a IX-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord , din punctul meu de vedere asta ar trebui sa vina de la sine.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca din momentul acesta as fi capabil pentru dobandirea acestei functii , datorita capatarii a multe experiente pe acest server , am realizat si inca realizez cat de important este sa fii deschis cu ceilalti si sa ajuti cand este nevoie de ajutor. Cand am ocazia , chit ca nu sunt premiat cu absolut nimic , incerc sa ajut cu ce pot , incerc sa rezolv nelamuririle celorlalti daca nimeni nu le raspunde.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu , Andrei , sunt un simplu baiat , un elev , din orasul Bacau caruia ii place sa se distreze in limita bunului simt , desigur cand este nevoie sa fiu serios , sunt serios. Imi place in marea parte a timpului sa imi petrec timpul in fata ecranului , jucand mai mereu jocuri de tip Roleplay sau Shootere cu amicii mei. Datorita faptului ca am trecut de etapa examenului de capacitate , am destul timp momentan sa ma concentrez mai mult pe acest joc. Pe aceasta comunitate am facut lucruri bune , dar din pacate am facut si lucruri rele fara a realiza acest lucru , lucruri pentru care am platit , si consider ca in momentul de fata am inteles cum trebuie sa decurga marea parte a lucrurilor pe acest server si cum sa creez o experienta placuta pentru toti cei din jurul meu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Garcia Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): `andrei
  • Ore jucate pe server: 1539 Ore
  • De cat timp jucati pe server: Am inceput sa ma joc pe acest server din 2019 , luna Septembrie. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie pot acorda undeva la minim 5 ore de joc pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 Ban-uri Provizorii.
  • ID-ul din joc: 46
  • Averea detinuta in joc: ~ $10.500.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In momentul de fata avand in vedere ca in mare parte mi-am reglat modul de a fi , consider ca nu mai detin o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In cazul in care as primi o sansa la aceasta functie , in primul rand m-as gandi mai bine la cum imi petrec timpul si as incerca sa imi petrec o mare majoritate din acesta in a oferi ajutor playerilor ce au nevoie de acesta. Mi-as pune deasemenea timpul la contributie pentru a afla care sunt cele mai des probleme intalnite de jucatori si mi-as da interesul in a schimba imperfectiunile existente in momentul de fata. Totodata , clar mi s-ar ridica drastic activitatea pe joc in limita in care o pot face. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: De-a lungul timpului petrecut pe acest server , pot spune ca un Helper este o persoana ce isi da cat mai mult silinta sa te ajute cu ce anume ai nevoie. Un helper in primul rand este o persoana ce isi dedica timpul sa se ocupe in mare parte de ticketele facute de playeri ,de rezolvarea disputelor de pe chat in cazul in care se intampla sa existe , si cel mai important , de intrebarile puse pe chat de catre playeri. Ca helper de asemenea , cel putin din punctul meu de privire , trebuie sa ai un comportament exemplar fata de lumea din jurul tau , fiind calm in marea parte a situatiilor pentru a nu strica experienta de joc a altora. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , pot filma constant cu NVIDIA Shadow Play.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share