Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Burcea Alin [ Djkocain / ID: 135 ]


Recommended Posts

  • Numele real: Ignat Alin Ionut 
  • Varsta reala: 17 cat de curand 18 ani
  • Orasul unde traiti: Zalau 
  • Cu ce va ocupati: Sunt Elev la seral fara frecventa si sunt angajat la firma Michelin Cord Zalau pe mecanica si mentenanta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur ca da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da cunosc regulametul serverului
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Merit aceasta functie, deoarece mereu am vrut sa ajut oamenii si sa imi dau cu parerea, desigur ceea ce ma privea. Doresc sa ajut playerii noi mai mult decat o pot face acum si sa le explic cu ce au gresit.
  1. Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alin ,  17 ani peste o luna implinesc 18 ani , sunt din Zalau , iar hobyurile  mele sunt gaming-ul si mai nou mecanica si sunt elev la serala fara freceventa . Sunt o persoana căreia ii place sa rada, sa socializeze cu persoane noi, sa cunoască personalități noi, sa învețe lucruri noi și sa se implice foarte mult pentru a ajuta staff-ul si playerii la o nelamurire/problema

    Informatii de pe joc:

     

    Numele din joc (Buletin):Burcea Alin
    Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Djkocain
    Ore jucate pe server:1820 de ore 
    De cat timp jucati pe server: Wipe-ul trecut aveam 500 de ore+ si acuma dupa wipe am in jur de 1820 de ore 
    Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore
    Sanctiuni anterioare pe server: Inainte sa dea clear Carlito la sanctiuni am avut una pentru Meta-Gaming si doua pentru Power-Gaming de cand sa dat clear la sanctiuni nu am nici una.
    ID-ul din joc:135
    Averea detinuta in joc: Am in jur de 6.200.00$ 
    Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu cred ca nu.
    Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nicodata de cand joc ma joc pe server.
    Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica foarte mult, sa ajut membrii staff la tickete, sa ajut oamenii noi de pe comunitate , sa nu apara certuri la tickete si sa inteleaga ce au gresit ca data viitoare sa nu se mai intample.
    Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu din perspectiva mea cred ca un Helper se ocupa cu tickete-le facute de playeri si sa fereasca  free-chatul si sa rezolve problemele si nelamuririle oamenilor de pe server. 
    Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am aceasta posibilitate. 
    Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.


     
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share