Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] El Jefe Delcordinio Ufo [ Definitely not Grecu / 228]


Recommended Posts

  • Numele real: Alexandros
  • Varsta reala: 22
  • Orasul unde traiti: Messtetten
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): CONSIDER ca merit aceasta functie fiindca sunt destul de activ pe comunitate, am experienta suficienta incat sa actionez cat de cat corect in aproximativ orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Alexandros, am varsta de 22 de ani. Sunt foarte pasionat de industria auto si tot ce inseamna noua tehnologie a masinilor. Majoritatea timpului meu liber este petrecut in fata monitorului jucandu-ma FiveM. Din cand in cand mai ies cu tovarasii la diverse activitati stradale. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): El Jefe Delcordinio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Definitely Not Grecu
  • Ore jucate pe server: 1850 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Un an si 7 luni aproxmativ.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 5-6 ore pe zi in medie
  • Sanctiuni anterioare pe server: ban 3 zile, ban 14 zile, ban permanent, ban 3 zile, un warn.
  • ID-ul din joc: 228
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 5  milioane  
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa-mi fac treaba cat de bine as putea si sa incerc sa-mi imbunatatesc calitatea roleplay-ului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand scopul unui helper este de a ajuta jucatorii. In special cu jucatorii noi trebuie sa am foarte multa rabdare si sa le explic totul ca la carte. Ticketele care urmeaza sa fie luate trebuie sa fie citite cu atentie. Mai sunt cateva chestii cum ar fi - stersul de masini abandonate si  mentinerea civilizata a chat-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share