Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Stephen Hermann [ Guminsky / ID:18250 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Nicu
  • Varsta reala: 17 
  • Orasul unde traiti: Neamt, Piatra Neamt
  • Cu ce va ocupati: Student/Elev clasa a-11-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece mai am experienta in acest domeniu si mereu am facut aceasta 'munca' din placerea pentru a ajuta jucatorii si serverul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Dupa parerea mea consider ca sunt un om destul de calm, prietenos, intelegator, corect si sincer care nu isi cauta probleme, care isi face treaba cat de bine se poate si care mereu incearca sa isi atinga scopul indiferent de cate ori esueaza.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stephen Hermann
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Guminsky
  • Ore jucate pe server: 718.50 (la momentul scrierii aplicatiei)
  • De cat timp jucati pe server: ma joc din data de 18.05.2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In ultimul timp in jur de 6 ore sau mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
  • ID-ul din joc: 18250
  • Averea detinuta in joc: Un Bugatti Veyron, Un Apartament la Vinewood Complex, 6 masini sub 100.000 si 140.000 bani (la momentul scrierii aplicatiei)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu nu m-asi schimba deloc deoarece eu nu tin cont de prietenii sau orice astfel de lucruri si mereu am incercat sa fiu cat de corect posibil. Cel mai probabil daca asi obtine aceasta functie voi acorda mai mult timp server-ului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un Helper se ocupa cu nelamuririle/problemele jucatorilor atat in-game cat si pe discord. El se mai ocupa si cu asigurarea roleplay-ului in zone populate cat si cu sanctionarea greselilor/problemelor cauzate de playeri in diferite situatii de roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share