Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Manea Robert [Italianu'/ID:576]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Amato Alessandro
Varsta reala:18 ani
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Lucrez la firma familiei.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca ma pot descurca cu aceasta functie doarece imi place comunitatea ,pot aloca destul timp acestui server ,consider ca stiu sa comunic cu oameni si ca ii pot ajuta ! 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Amato Alessandro am 18 ani sunt din Bucuresti si de zi cu zi ajut la afacerea familiei! Sunt un om destul de calm care stie sa asculte parerile celorlalti, nu imi place sa ma cert mai bine eviti anumite conflicte! De la 16 ani imi place sa joc FiveM ,de-al lungul timpul am invatat sa fac un roleplay cat mai bun deoarece mi-a placut asta din prima sa pot face aproape aceleasi lucruri pe care le poti face si in realitate. Si asa am gasit acest server unde joc de aproape 2 ani, prima functie fiind de Politist ,iar dupa am zis sa incerc sa imi fac o organizatie pe acest server!
In trecut am avut un BAN de 14 zile pentru Disconnect in Roleplay fara drept de plata deoarece credeam ca am fost victima unui BUG si pe insula de atasamente conducatorul barcii a sarit cu barca peste o stanca ,iar eu credeam ca am sarit din barca si murisem dar defapt nu era asa intradevar conducatorul barcii a intrat cu barba intr-o stanca ,iar eu am sarit din barca si cei de pe insula au tras in mine si de oftica am dat disconnect!
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Manea Robert
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Italianu'
Ore jucate pe server: 1100+
De cat timp jucati pe server: din anul 2020
Cat timp acordati serverului pe zi: 7 ore +
Sanctiuni anterioare pe server: [ Motiv: Disconnect in RP ] / [ Nr. Zile: 14 ] ( Fara drept de plata)
ID-ul din joc: 576
Averea detinuta in joc: Aprox 2.500.000
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu am avut o relatie buna cu staff-ul acestei comunitati si am stiut sa imi accept greseala facuta in trecut!
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as putea dedica mai mult timp din timpul meu liber deoarece imi place comunitatea unde ne desfasuram eu si organizatia mea RolePlayul!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca Functia de Helper poate ajuta playerii cu intrebarile si numarul de oameni care fac freechat sau spam pe chat si rezolvarea ticketelor de pe discord si de pe joc! 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da !
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share