Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Paul Gheara [ PaulVPA / ID 331 ]


PaulVPA
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Vlad Paul
  • Varsta reala:19
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Liber Profesionist 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece am cat de cat o experienta pe server, experianta anterioara in staff si de asemenea timpul petrecut pe server cunoscand foarte bine regulamentrul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Paul, am 19 ani, ma consider o fire destul de intelegatoare si linistita. Pot spune despre mine ca incerc cu cat pot sa ajut pe toata lumea, chiar daca uneori nu se termina frumos pentru mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Paul Gheara
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): PaulVPA
  • Ore jucate pe server: 1800
  • De cat timp jucati pe server: Putin peste 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am cateva, cum ar fii Abuz Staff si mai multe, insa ma pot considera un om schimbat, care nu ar mai repeta greselile facute.
  • ID-ul din joc: 331
  • Averea detinuta in joc:  Tir 2kk, Prelata, Dacia 1310 cu 2kk in ea 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu pot spune ca am avut vreo discutie foarte aprinsa.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cum am fost si prima data, a-si foarte activ, mai ales la ore la care nu este foarte mult staff on ex: 02:00-8:00, insa de data asta am sa incerc sa fac toate lucrurile si mai bine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper in primul rand se ocupa cu rezolvarea problemelor jucatorile, insa in acelasi timp ei sunt si imaginea servarului, intrucat tu ca si membru staff ar trebui sa fii exemplar.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Obs si instant replay de 20 de min 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share