Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Martinez Fane [ FaneMartinez / 1473 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Stefan.
  • Varsta reala:20.
  • Orasul unde traiti:Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati:Lucrez intr-o corporatie.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece doresc sa ajut jucatorii si ooc mergand la un ticket.Pot spune ca am reusit pana acum sa ajut cate putin comunitatea prin accesul d-veh pe care il am de aproximativ 500 de ore.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut! Ma numesc Stefan , dar prietenii ma stiu drept Mojo,aceasta fiind porecla mea de cand sunt mic,am 20 de ani si locuiesc in Bucuresti.Ma consider o persoana calma cu simtul umorului bine dezvoltat dar si serios atunci cand este cazul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Martinez Fane.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mojo.
  • Ore jucate pe server:867 de ore.
  • De cat timp jucati pe server:Peste 1 an , dar cu pauze.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore , depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Ban 3 zile condus non-rp luat pe la 100 de ore dintr-o prostie.
  • ID-ul din joc:1473.
  • Averea detinuta in joc:Aproximativ 4 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as face nimic diferit , as incerca sa ajut comunitatea in continuare.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor,rezolvarea ticketelor si reclamatiilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share