Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Castellano Luciano Grosu [ TheGrosu / ID: 222]


Recommended Posts

Numele real: Clim Alexandru
Varsta reala: 18
Orasul unde traiti: Vaslui
Cu ce va ocupati: Licean
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20):Consider ca merit aceasta functie deoarece pot ajuta serverul cu activitatea si implicarea mea, sunt capabil in a ajuta persoanele de pe server sunt intelegator , nu sunt impulsive si stiu sa ascult problemele altora.Stiu ca am gresit acum recent dar chiar imi doresc sa am oportunitatea sa pot ajuta comunitatea si sa arat cu adevarat potentialu!
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): 
Mi se spune Alex , sunt din Vaslui  , am varsta de 18 ani , sunt in clasa a XII M-I,sunt o persoana sociabila , intelegatoare , majoritatea timpului mi-l petrec la calculator  si vreau sa mi petrec timpul  făcând ce imi place!

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Castellano Luciano Grosu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TheGrosu
Ore jucate pe server: 1350 ore
De cat timp jucati pe server: 
26 iunie 2019
Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 12/24 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban

ID-ul din joc: 222
Averea detinuta in joc:Prelata mare. cap tractor, benzinărie si lambo aventador si 5.mil.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit inafara sa ma dedic si mai mult si sa dovedesc potentialu maxim mai ales in RP si sa ajut comunitatea!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ticketele ,sa rezolve problemele/nelămuriri  playerilor noi pe comunitate !
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent? Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share