Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Budai Miguel [ Apix Dealeru / ID: 11187 ]


AphxKys
 Share

Recommended Posts

  •  

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Budai Miguel Joan
  • Varsta reala:16 ani  jumate
  • Orasul unde traiti: Pheonix. Arizona
  • Cu ce va ocupati:Sunt student la liceu 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Bine Inteles
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie pentru ca imi place sa ajut si sa-i invat ce inseamna roleplay-ul dar faptu ca nu putem sa vorbim ooc pe server ma incurca mult. Dar daca asi avea functia de Helper mi-ar fii mult mai usor sa ajut lumea pana la capat. Inca un motiv e pentru faptul ca sunt super activ seara sau mai ales dimineata atunci cand lumea are mai multa nevoie de un membru staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut ma numec Budai Miguel Joan dar prieteni ma striga Apix sau Aphx. Imi place sa-mi petrec timpul cu prietenii si familia iar in timpul liber imi place sa ma joc pe serverul Fplayt.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Barlan Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):strigamaapix
  • Ore jucate pe server:582 de ore
  • De cat timp jucati pe server:De aproximativ o luna si ceva.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:3 ban-uri provizorii.
  • ID-ul din joc:11187
  • Averea detinuta in joc:450 de mii + VIP Emerald plus apartament de clasa D.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar din contra, ma stiu cu o reputatie destul de ok . 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, mereu am fost calm indiferent de situatie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:In primul rand lumea are nevoie de membrii staff iar in acest caz asi depune mai multa atentie la tickete si la cei de pe chat care au nevoie de ajutor si nu pot face un ticket. In rest nimic mai diferit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa de obicei cu problemele playerilor care sunt nelamuriti despre niste chestii. Un Helper isi ajuta comunitatea si incearca sa ajute lumea prin a ale explica ce e bine si ce e rau. Raspune la intrebari pe chat, si raspunde la ticketele playerilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Pot sa foloesc fara nici-o problema OBS-ul
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Bine Inteles
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share