Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tavi Marius [ MariusTavi / ID: 4638 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rosu Marius Octavian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Craiova , Dolj
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a 11-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut oamenii si cred cu tarie ca voi fi de folos acestei comunitati. Ma consider o persoana implicata si aceasta implicare se pluseaza cu faptul ca am avut o atractie pentru acest joc inca din copilarie. Imi doream foarte mult in calculator care poate rula GTA 5 si dupa o perioada de asteptare acest vis mi-a fost indeplinit. Dupa am aflat de FiveM, mutandu-mi activitatea pe acest joc. Acesta este al 2-lea sv pe care ma joc si aici simt ca am tot ce mi-as putea dori de la un server de roleplay. Din acest motiv am decis sa aplic in staff pentru a da o mana de ajutor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Marius ( Prietenii imi spun Tavi, de la numele Octavian ), am varsta de 17 ani si voi implini 18 in februarie. Sunt o fire destul de timida intr.un colectiv nou, dar dupa un scurt timp de acomodare aceasta timiditate dispare. In majoritatea situatiilor sunt calm si incerc sa analizez si sa depistez problema pentru a o putea elimina. Sunt respectuos cu cei din jur, incerc mereu sa ajut o persoana in impas.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tavi Marius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MariusTavi
  • Ore jucate pe server: 820 ~
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 7 luni, am mai jucat si inainte de wipe dar foarte putin.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore/zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 4638
  • Averea detinuta in joc: 1.500.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, mereu am incercat sa stau in banca mea si sa nu creez conflicte sau sa am un comportament urat.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica in a ajuta atat playerii cat si membri staff prin tickete. Ca playerii sa inteleaga cand au facut o greseala care a fost aceea si pe viitor sa nu se mai repete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa cu rezolvarea problemelor/ nelamuririlor playerilor, si indrumarea playerilor care sunt noi si care poate nu au o experienta atat de mare in roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share