Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Baster Morrone [YannisAkaBaster/9369]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Eduard Yannis
  • Varsta reala:17->18
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Ucenic Mecanic si Studii!
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa imi ocup timpul cu asa ceva nu,chestia asta nu o spun doar asa sa o spun cine ma cunoastie stie foarte bine ca imi place sa imi bat capul si sa ajut si imi petrec destul de mult timp server!Nu am foarte multe ore pe server inca dar consider ca merit o sansa!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma consider o persoana calma si intelegatoare,de obicei imi place sa fiu cel mai bun in cea ce fac,ma corectez de fiecare data cand gresesc si imi asum greselile.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Baster Morrone
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):BasteR acum de actualitate,pana acum aveam ologmeister.
  • Ore jucate pe server:137
  • De cat timp jucati pe server:Joc mai exact de pe primul server de fplayt cand erau 32 de sloturi.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Intre 6-10 Ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am avut o sanctiune care a fost inteleasa si mi a fost scoasa,am fost afk pe tasta control iar eu nu stiam ca este bug anti afk.
  • ID-ul din joc:9369
  • Averea detinuta in joc:Nissan Gtr r34 Nismo,Kawasaki H2,Tir MTL la 150.000$,+200.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta foarte mult la tickete si pe chat,comportamentul pe server consider ca este unul foarte ok!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutarea tuturor jucatorilor care au nevoie de ajutor,un helper trebuie sa raspunda pe chat la intrebarile playerilor asta mi se pare sfant,sa aibe un comportament ok si sa rezolve problemele corect la Failuri/Probleme intre playeri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,majoritatea timpului joc cu filmare.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share