Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jozsef Vlad [ Vlad / ID: 14392 ]


Vladdy
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Vlad
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Iasi
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am o experienta destul de mare pe acest server, nu fac diferente intre persoane, tratez orice problema cu seriozitate.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Vlad, am varsta de 16 ani, sunt Elev la un liceu din iasi si sunt pasionat de programare in python si de jocurile de calculator, acord destul de mult timp calculatorului si prietenilor din viata reala.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Jozsef Vlad 
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vlad 
Ore jucate pe server: 910 ore 
De cat timp jucati pe server: Aprilie 2021
Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 ore
Sanctiuni anterioare pe server: un ban temporar si 3 warns *aceste sanctiuni au fost luate pana in 400 de ore si consider ca m am schimbat*
ID-ul din joc: 14392
Averea detinuta in joc: 1.5mil
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as avea norocul la o asemenea functie as invata din greselile facute pe server.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutorul playerilor pe server, indiferent de problema tu trebuie sa ii ajuti, ajuta playeri noi sa inceapa pe server, sterge masini abandonate. Eu mai consider ca un helper ar trebuii sa ii explice unui player greseala pe care a facut o si sa nu sanctioneze din prima daca observa ca acea persoana este la prima abatere.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share