Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popescu Iulian [ D3faullt / 9327 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dan
  • Varsta reala: Am 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un player cu o vechime destul de mare, prietenos cu toata lumea, matur si pentru ca in timp ce citeam si invatam regulamentul m-a ajutat faptul ca l-am pus in practica facand un roleplay cat mai frumos.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut. Ma numesc Dan, locuiesc in Iasi si am varsta de 17 ani. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respectuos si prietenos cu toata lumea si care stie de gluma. In timpul liber ma joc FiveM cu prietenii, sa ies afara la un fotbal sau sa ma uit la un film sau la un serial. Sunt un baiat care nu cauta scandal mereu incercand sa-l evit cat de mult se poate, insa un momentul in care nu reusesc incerc sa rezolv problema cu calm si prin vorbe.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popescu Iulian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): D3faullt
  • Ore jucate pe server: 944 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: M-am apucat de server prin Noiembrie 2020, insa dupa wipe am luat o mica pauza de la FiveM si m-am reapucat in Martie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 9327
  • Averea detinuta in joc: Cateva masini, Tir + Prelata si 1.200.000 cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu. Incerc sa ma inteleg bine cu toata lumea.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as face programul in asa fel sa-mi acord mai mult timp functiei si mafiei, incercand sa fac un roleplay mult mai bun ca pana acum.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta playerii de pe server atunci cand este nevoie. Fie ca e ticket sau un jucator nou care nu stie cum functioneaza server-ul un Helper trebuie sa incerce sa ii explice jucatorului orice problema exista in asa fel incat sa nu mai repete greseala.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am Obs, Bandicam si Nvidia recording.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Bineinteles.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share