Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Aldrick Galeno [petrutzgraal / ID:656]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Epuraru Paul
  • Varsta reala: Am 15 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am trecut prin multe situatii si roleplay-uri pe acest server. Am avut o activitate mare si pot spune ca m am acomodat cu server ul si tot ce tine de acesta. M am dedicat intotdeauna acestui server incercand sa fac un roleplay cat mai bun si avansat. Imi place sa ajut lumea si sunt un om rabdator si intelegator si nu as vrea sa abuzez de aceasta functie, pentru ca stiu ca nu este tocmai usor sa intrii in staff si sa si continui. Imi asum orice greseala si as vrea cat mai mult sa invat jucatorii si sa ii fac sa invete din greselile pe care le au facut, nu numai sa dau o sanctiune si atat.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cheama Paul, am 15 ani si sunt din Bucuresti. Timpul liber imi place sa l petrec cu prietenii mei pe afara sau jucandu ma, eliberandu ma de stresul acumulat. Unul dintre hobby urile mele este sportul, am facut fotbal, baschet, inot, tenis si parkour. Pasiunea mea pentru FiveM a inceput prin intermediul unui prieten, noi jucandu ne foarte mult Gta V am decis sa intram si pe aceasta platforma. Ma joc FiveM de aproape 3 ani si nu m am plictisit de el nici pana acum deoarece mereu este ceva nou si interactionez cu oameni noi, in acelasi timp facandu mi prieteni noi. Sunt o persoana calma pentru ca incerc cat mai mult sa evit scandalurile sau certurile. Pot spune ca m am maturizat jucand acest joc prin faptul ca am cunoscut oameni mult mai mari decat mine si facand legaturi cu ei.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Aldrick Galeno
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): petrutz
  • Ore jucate pe server: 575 ore
  • De cat timp jucati pe server: septembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore in timpul saptmanii, iar in weekend pot acorda pana la 10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 656
  • Averea detinuta in joc: Am un tir Phantom(2 milioane), o prelata mare, cateva masini si undeva la 200k cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, dimpotriva am multi prieteni in staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Stiu ca aceasta functie vine si cu o responsabilitate enorma pe care mi o asum, o diferenta ar fi ca as vrea sa cresc nivelul tuturor de roleplay, nu doar sa arunc cu sanctiuni in stanga si in dreapta, ci sa le explic jucatorilor ce ar fi bine sa faca si sa inteleaga acea regula pe care au incalcat o. As incerca la randul meu sa fac un roleplay cat mai complex ca jucatorii noi sa aiba un model de urmat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea, un helper se ocupa cu intelegerea,ajutarea si lamurirea playerilor de pe server, tinand o armonie intre ei deoarece pot aparea certuri/neintelegeri din cauza un greseli comise, cat si administrarea serverului de discord(spam, tag uri aiurea, bully, troll s.a.m.d)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share