Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER ] Valeski Pasha [ Armin / ID: 9 ]


qArmin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Razvan 
  • Varsta reala: 14 
  • Orasul unde traiti: Suceava -> Gura Humorului
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • De cat timp jucati pe server: de acum 2 wipeuri
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: In timpul saptamanii cam 3-5 ore , iar in weekend pana la 10
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu consider ca merit neaparat aceasta functie dar in plus fata de ceilalti oameni care fac aplicatii vreau sa cred ca stiu mai multe lucruri despre roleplay (decat majoritatea / nu toti) si incerc sa-mi pastrez calmul. Incerc cat mai mult sa fiu corect si nu vreau ca oamenii care n-au o treaba cu tot ce tine de roleplay sa se joace pe acest server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Razvan , am 14 ani , sunt destul de calm (depinde de situatie) si imi place foarte mult sa stau pe calculator. Imi place sa moderez grupuri de discord (chiar daca nu se intampla atat de des) si imi place foarte mult sa ajut oamenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Valeski Pasha
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Armin
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warnuri - unul deoarece am injurat un staff in gluma , el nu s-a suparat si am primit warn de la alt helper , si al 2-lea acum cam 2 zile deoarece am facut un fail-rp de mafiot fortat de lider...
  • ID-ul din joc: 9
  • Averea detinuta in joc: In jur de 80k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: IC probabil da , din fata a diferitor persoane dar ooc nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu imi place sa ma cert in general.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca cat mai mult sa fiu mai activ de atat si as ajuta playerii mult mai mult , atat ooc cat si ic .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa in general cu ajutorul playerilor , cautarea hackerilor si incercarea de a ajuta cu cat mai mult serverul in mod ooc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share