Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dan Antonyo [ Antonyo23 / 22035 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dan Antonyo
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Ploiesti ( locuiesc in Anglia)
  • Cu ce va ocupati: student , gaming
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca consider ca pot sa ajut playerii cu orice nelamurire, sunt o persoana destul de activa si sunt destul de calm si am rabdare cu oamenii!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Antonyo, am 17 ani, sunt din Ploiesti dar locuisc in Anglia de 3 ani. Sunt o persoana muncitoare, calma, cu chef de viata si caterinca atunci cand este cazul, si imi place foarte mult sa imi petrec o mare parte a timpului pe calculator.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Antonyo Stoica
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): _Antonyo_
  • Ore jucate pe server: 420
  • De cat timp jucati pe server: 6 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: un ban temporar de 3 zile care dupa parerea mea nu trebuia sa iau sanctiunea (pot explica mai multe pe voice)
  • ID-ul din joc: 22035
  • Averea detinuta in joc: 5 masini si 150k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta playerii care cer ajutor pe chat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutorul jucatorilor care au o problema/ nelamurire. Ajutarea playerilor noi
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share