Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Sacrieru Sebastian [ ˢᵉᵇⁱ /71]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sacrieru Sebastian
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Birmingham
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA ! 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca am destul de multa experienta in oras tinand cont ca sunt pe acest sever pe peste 2000 de ore si am fost in diferite factiuni (Mafie , politie , etc.) 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Sebastian multi ma cunosc de "Tio" sau  " Pescarul "  ( din cauza palariei :) ) , locuiesc in Anglia de aproximativ 2 ani de zile, sunt la facultatea de IT din Birmingham si in timpul liber imi place sa joc fotbal si diferite jocuri video. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rivera Diego
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ˢᵉᵇⁱ
  • Ore jucate pe server: 1320 ore
  • De cat timp jucati pe server: 1 an de zile
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri provizorii. 
  • ID-ul din joc: 71 
  • Averea detinuta in joc: Undeva in jur de 20 milioane. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din ce stiu eu nu. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut o mica altercatie cu Coko de unde mi-am primit si un ban provizoriu dar am inteles unde am gresit si acum totul este ok .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa vin cu propuneri si idei noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa de problemele jucatorilor , mai poate  sterge masinile abandonate de pe server si ar putea avea grija de chat pentru a evita freechat sau mixing. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Sebastian Sacrieru
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share