Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Diaconescu Alexandru [ DIACONESCU / ID: 499 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Diaconescu Alexandru
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Bineinteles! L-am citit de foarte multe ori!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de Helper pentru ca , stiu regulamentul foarte bine si sunt si foarte activ la orele diminetii, sunt si de parere ca pot comunica cu lumea si stiu sa reactionez indifierent de stiuatia in care as fi pus. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Diaconescu Alexandru, sunt din Craiova, am 17 ani! Pasiunea mea este politia , sper ca pe viitor sa pot schimba micile lucruri care scartaie in sistem. Pe langa aceste aspecte , am simtul umorului dezvoltat si imi place sa comunic cu lumea! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Diaconescu Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DIACONESCU
  • Ore jucate pe server: 830+ ORE JUCATE
  • De cat timp jucati pe server: Inceputul lui Octombrie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: (6-7 ORE) MINIM
  • Sanctiuni anterioare pe server: [ID: 499] / [Motiv: Condus non-RP] / [Nr. Warnuri: 4/4]  + 1 BAN 7 ZILE PENTRU  NERESPECTAREA MINIMULUI DE ACTIVITATE INTR-O FACTIUNE. 
  • ID-ul din joc: [ID: 499]
  • Averea detinuta in joc: La momentul actual am in jur de 500,000$ ( DATORIE )  
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, absolut deloc! 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut nicio problema cu niciun membru din staff!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda cat mai mult timp pe tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu implicarea si ajutarea comunitatii/jucatorilor de a intelege regulamentul cat mai mult! Si nu numai!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Bineinteles.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share