Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Kocovali Cosmin [CosmynRS / ID: 988]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Riscu Cosmin
  • Varsta reala: Am 20 de ani.
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: In prezent, sunt student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord cu acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merita functia de Helper in cadrul comunitatii deoarece am o vechime foarte mare as putea spune si imi place tot ceea ce implica o functie de administrare.De asemenea consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana implicata in tot ceea ce face si consider ca m-as descurca foarte bine cu functia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana deschisa catre orice oportunitate de cunoastere si nu numai. Imi place mereu sa imi fac prieteni noi, sa comunic si sa dobandesc cat mai multe cunostinte. Sunt de asemenea si o persoana activa sau cel putin am fost, practicand si un sport de contact in trecut, la care am renuntat de ceva timp. In timpul liber imi place sa ma joc diferite jocuri pe calculator si uneori sa citesc carti.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Kocovali Cosmin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): CosmiN sau CosmyN deoarece am doua conturi de steam.
  • Ore jucate pe server:Am 260 de ore jucate in momentul de fata, deoarece am luat o pauza de vreo 3-4 luni de cand a fost wipe-ul.
  • De cat timp jucati pe server: Nu mai stiu anul, insa va pot spune ca joc de cand serverul avea 30 de sloturi (cu orasul in Paleto), dupa care a crescut la 40, 64 si asa mai departe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi, intr-o zi se poate sa nu intru deloc, in alta mai mult, insa o medie pe saptamana, ar rezulta in vreo 4-5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 988
  • Averea detinuta in joc: $500,000 si cateva masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa inteleg mai bine problemele jucatorilor si de asemenea as incerca sa-i fac sa inteleaga ce inseamana termenul de roleplay, astfel incat sa ii fac sa simuleze cat mai mult realitatea pe aceasta comunitate. As veni de asemenea in sprijinul jucatorilor noi, cu mai multe idei si un eventual tutorial de inceput.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere un Helper se ocupa cu rezolvarea problemelor pe care le au jucatorii comunitatii privind strict anumite situatii, comenzi si informatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, am aceasta posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share