Jump to content
  • Create New...

[ HELPER ] Syluetu Spoitoru [ SYLUETU ZEW / ID: 1069 ]

Recommended Posts

Model aplicatie  HELPER

Informatii din viata reala:

Numele real: Stan Ioan-Danut
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Sapanta (Maramures)
Cu ce va ocupa: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului ?: Da
De ce credeti ca merită această funcție (Minim 20 cuvinte): In primul rand cred ca merit aceasta functie pentru ca sunt activ pe comunitate si sunt destul de matur pentru a ajuta.
Descrierea dvs. (Minim 20 cuvinte): Salut, Ma numesc Stan Ioan-Danut, prieteni ma stiu sub numele de Syluetu imi place sa ma joc pe pc FiveM si sa fac sport (sala) .

Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Syluetu Spoitotu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):  SYLU ZEW
Ore jucate pe server: 1065                                             De cat timp jucati pe server: De prin februarie        Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore    Sanctiuni anterioare pe server: Un ban de 30 zile pentru instigare la coruptie.                                         ID-ul din joc: 1069                                                      Averea detinuta in joc: 2.4 milioane niste masini de clasa C si o masina de clasa B am Vip Bronze si 2 masini vip un Bugatti Chiron si un Mercedes Gt 63   Va stiti cu o reputatie proasta pe joc ?: Nu 

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului? (Exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic in plus.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru care are această funcție se ocupă cu a ajuta jucătorii care au probleme sau nelămuriri. Au rolul de a î ndruma spre a lua o decizie corectă jucătorii de pe server. Aveți posibilitatea de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs) ?: Da                          Ești de acord ca orice minciuna / informație eronata din această aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da