Jump to content
  • Create New...

[CV] Belmondo Mario [519]

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Belmondo 
1.2 Prenume: Mario
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 24 de ani 
1.5 Număr de telefon: 294-5882

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al orasului Los Santos? DA
2.2 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: DA
2.3 Sunteți în posesia unui brevet de pilot valabil?: DA
2.4 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: DA
2.5 Care este pozitia pentru care aplicati (Manager/Redactor Sef/Redactor/Editor Video/Cameraman/Prezentator/Reporteri/Paparazzi/Designer)?: Reporter
2.6 De ce vrei să te alături organizatiei Weazel News ? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur organizatiei Weazel News deoare ce sunt un pasionat al stirilor, de mic am incercat sa fiu reporter sau prezentaor. Tatal meu a fost redactor de ziar pe vremea aceea nu existau stiri. La varsta de 17 ani am vazut stirile si am inceput sa ma interesez despre domeniul acesta, consider ca merit postul avand niste cursuri si stiu de la tatal meu cu ce se mananca acest domeniu,si vreau sa am un job stabil si linistit.
2.7 Ce te diferențiază de ceilalți candidați? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu ma diferentiez de ceilalti candidati cu talentul pe care il am de la tatal meu,am un comportament foarte adecvat pentru aceasta meserie,stapanesc destul de bine atat vocal cat si scris limba romana,mai multe chestii o sa le aflati pe parcurs!!!

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Weazel News în trecut?:Nu
3.2 Dacă da, specificați și verdictul dat de Directorul Organizatiei Weazel News?:
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Politist si Pilot de avion.

INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [4.0]

4.1 Prenume: Mario
4.2 Vârsta: 14
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: TG-JIU
4.4 De când vă jucați GTA V?: 5 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT?: de peste un an 
4.6 Cate ore aveti pe server?:  885
4.7 Ce ID aveti in joc ? : 519
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore in timpul saptamanii, 4-5 in weekend
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: 1 Ban 
5.0 Alte informații: V a urez multa sanatate si o seara frumoasa!!! (daca am facut greseli gramaticale imi cer scuze,dar m am grabit)