Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Iovu Luca [ iovu / ID: 1239 ]


Iovu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Iovu Luca
  • Varsta reala: 17 
  • Orasul unde traiti: Zalau 
  • Cu ce va ocupati:  Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt o persoana matura pentru varsta mea, dar nu pot spune ca merit momentan aceasta functie, asta se va vedea in timp daca voi fi acceptat si voi trece testele, cunosc regulamentul server-ului, sunt activ la ore mai tarzii cand nu sunt multe persoane din Staff ON. Server-ul creste foarte mult in fiecare zi, persoane noi vin si cred ca asta pune foarte multa presiune pe gradele staff deja prezente. Sunt o fire saritoare ce ajuta fiecare persoana la nevoie sau daca are nelamuriri, fac asta si fara gradul de "HELPER / STAFF" dar asta cred ca m-ar ajuta mai mult si pe mine cat si pe ceilalti jucatori de pe comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Calitati cooperativ, imi place munca in echipa, imi place sa ajut persoanele in orice situatie, darnic, posibil alta mentalitate. Defecte uneori impulsiv, in unele situatii pot sa devin recalcitrant,  in unele momente am un limbaj inadecvat. Imi place sa ma descriu ca o persoana normala si una caruia ii place sa se implice peste tot pe unde este si sa ajute lumea cat mai mult posibil, imi place sa incerc chestii noi in fiecare zi si sa invat cat mai mult de la alte persoane 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iovu Luca
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): iovu 
  • Ore jucate pe server: 960 ore 
  • De cat timp jucati pe server: 03/01/2021 8luni jumate 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5/6 Ore pe zi   
  • Sanctiuni anterioare pe server:  Un warn luat pe 04/05/2021  injurii ooc la un ticket
  • ID-ul din joc: 1239 
  • Averea detinuta in joc: Un apartament in Del Perro,  toate motoarele Harley Davidson, Honda Africat, Prleata Mare, T.I.R MTL Cerbus Long si o masina de lowrider
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):  O singura data cu un moderator ca si agent de paza cand nu intelegeam ce dorea sa imi explice dar dupa aceea am inteles
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as imparti timpul astfel incat sa ajut jucatorii cand au nevoie de ajutor, mai ales cand nu este nimeni din staff online.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper are rolul de a ajuta jucatorii care au probleme sau nelamuriri. Au rolul de a indruma spre a lua o decizie corecta jucatorii de pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share