Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cutit Alexandru [alex40win/10066]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Alexandru
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece mereu am vrut sa ajut oamenii indiferent de situatie chiar daca au fost niste decizii mai dificile.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un băiat cu cei 7 ani de acasa, stiu de gluma, îmi place să lucrez în echipa. Sunt o persoana responsabilă, îmi asum greșelile.

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Cutit Alexandru
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):alex40win
Ore jucate pe server:1530h
De cat timp jucati pe server:Aprox 8 luni
Cat timp acordati serverului pe zi:8-10h
Sanctiuni anterioare pe server:2 Banuri(Metagaming si Disconnect in rp cu politia)
ID-ul din joc:10066
Averea detinuta in joc:In jur de 6 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie as fi mai activ, dedicandu-mi majoritatea timpului pe server ajutand playerii.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper trebuie sa ajute jucatorii aflati in dificultate, indrumarea noilor jucatori cu informatii legate de server, sa se ocupe de problemele serverului si sa fie prietenos cu toata lumea.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share