Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tiganu Mihai [ Daimonii / ID: 10396 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Claudiu
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a X-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece timpul meu il dedic server-ului in marte parte si vreau sa sprijin cu tot ceea ce stiu de la baietii din staff de la care am invatat cate ceva.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat inalt , am un 1,90 , brunet , ochii caprui , stiu sa ma comport cu oamenii care mi ofera respect , eu le ofer inapoi . Imi place sa ma joc baschet , este sportul pe care l-am practicat 2 ani , sunt glumet , ies pe afara cu prietenii , iar in timpul meu liber ma joc pe PC.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tiganu Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tiganu'
  • Ore jucate pe server: 616
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 2 ban-uri.
  • ID-ul din joc: 10396
  • Averea detinuta in joc: Tir Cerberus Long , Prelata Mare , BMW X6M , Ceas , Lant , Cercei . In total cred ca toata averea mea se duce in 1.000.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu nu ma stiu cu o reputatie proasta , dar poate sunt unele persoane carora le-am gresit si acelea ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut , m-am inteles foarte bine cu absolut toti din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica mai mult , as incerca sa ajut server-ul cu tot ceea ce pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu rezolvarea ticketelor pana la capat,cu linistea/coordonarea playerilor pe chat si la stergerea autovehiculelor abandonate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share