Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Joshua Harrison [hanzo / ID: 51]


hanzo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Cristian Bosoanca
  • Varsta reala: 17 ? 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev clasa a 11-a si fotbal de performanta.
  • De cat timp jucati pe server: 6 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 4 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca in lunga mea aventura pe server nu am fost implicat in scandaluri si nu am fost acuzat pentru lucruri grave, acest lucru demonstrand faptul ca roleplay-ul si ramurile lui imi sunt cunoscute, astfel ca o sa pot judeca corect orice problema care apare. De asemenea, asa cum intotdeauna am sfatuit si am invatat cadetii care intra in politie, consider ca sunt capabil sa fac acelasi lucru si cu cei care sunt noi pe server. Faptul ca eu fac parte dintr-o echipa si ca saptamanal iau parte la activitati de grup , ma pot ajuta sa colaborez mai bine cu ceilalti membrii ai staff-ului. Ma descurc si sa calmez oameni, astfel ca in cazul unui scandal pe Support as putea sa impac ambele tabere.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt din Bucuresti , orasul tuturor posibilitatilor. Ma rog, in 17 ani m-am mutat in 4 orase, asa ca e mult spus ca sunt din Bucuresti. Gaming-ul si prietenii din online au insemnat intotdeauna ceva important pentru mine , avand in vedere ca mutandu-ma din oras in oras trebuia sa trec dintr-un cerc social in altul , si poate ca daca nu aveam pasiunea asta ar fi fost mai greu. Asa am legat prietenii noi cu persoane pasionate de acelasi lucru, si am reusit sa ma integrez mai bine. In FiveM am gasit oportunitatea sperfecta de a-mi exercita una dintre meseriile pe care , in cazul in care nu ajung fotbalist , mi-as dori sa o practic pe viitor. Nu sunt o persoana certareata, in principiu imi place sa stiu ca ma place toata lumea , desi stiu ca nu este posibil sa fii agreeat de toti. Imi place sa fac glume si nu ma deranjeaza cand cineva face la randul lui glume despre mine, chiar rad si eu daca sunt bune. De cand ma stiu practic fotbalul , si cred ca am ajuns la un nivel destul de ridicat. Sportul m-a invatat sa lucrez in echipa si sa apreciez fiecare efort al unui coleg.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Joshua Harrison
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): hanzo
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 51
  • Averea detinuta in joc: Apartament de lux, BMW i8 si 150.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , din contra.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Avand posibilitatea de a raspunde la tickete, as avea oportunitatea sa ajut comunitatea si mai mult , lucru pe care mi-l doresc de cand am intrat la randul meu in comunitatea asta frumoasa. Mi-am dorit sa pot sa imi las si eu amprenta si sa ajut cu ceva.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul are rolul de a ajuta jucatorii nedumeriti, de a interveni in situatii non-rp si de a pastra ordine pe server. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur !
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share