Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Don Corleone [ Theodor Andrei / 65 ]


Theodor Andrei
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Filipescu Theodor Andrei
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev, clasa a XI-a
  • De cat timp jucati pe server: 6 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 8+ ore ( Daca s-ar intampla ceva, anunt )
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Activitatea si experienta dobandita de cand joc pe server, consider ca ma face demn de aceasta functie in comunitate. Consider ca pot ajuta fiecare player, cum am facut-o si pana acum fara a avea vreun grad unde ar trebui sa ajuti fiecare om.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Calm si o persoana sociala, o persoana care poate intelege fiecare persoana ajutand-o. O persoana careia ii place foarte mult sa socializeze si sa vorbeasca cu persoane cunoscute, dar si necunoscute. Sunt o persoana serioasa, dar care lasa loc si de glume.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Don Corleone
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AlCapone
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn ( Motiv: Am fost oprit de un politist la apelul lui Seby, facandu-l in mod de glume, iar eu am ales sa nu imi pierd shotgun-ul in urma acestei glume, dand-o in ooc pentru a nu mi se confisca arma )
  • ID-ul din joc: 65
  • Averea detinuta in joc: Masinile de la VIP Diamond, Porsche Cayenne, imprumuturi in valoare de 200.000, o masina imprumutata ( Lamborghini Gallardo - Valoare: 216.000 ), un BMW X6M imprumutat ( Valoare: 98.000 )
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as face datoria de Helper, voi fi mult mai motivat decat pana acum sa ajut membrii comunitatii, voi face tot ce pot pentru a ajuta comunitatea cum am facut-o si pana acum, pentru ca mi se pare firesc. Voi raspunde la apeluri de fiecare data cand mi se iveste ocazia, fiind dornic sa ajut oameni. Ma voi imbunatatii pe zi ce trece pentru a putea ajunge la un nivel inalt.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Apara si ajuta comunitatea cat de mult poate, facand totul sa fie bine. Un helper raspunde la apeluri ale membrilor comunitatii, ajutandu-i sa o scoata la capat fara a se certa si calmand situatia. Un helper mereu va avea indatorirea de a se ocupa de buna starea oamenilor prezenti pe server, facandu-i sa se simta bine cand se joaca.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu Shadow Play.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sigur.
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share