Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Feraru Tass [ Tass / ID 10008 ]


Tass
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tanasa Andrei-Alin
  • Varsta reala: 21 de ani.
  • Orasul unde traiti: Brasov.
  • Cu ce va ocupati: Lucrez intr-o fabrica Germana din Brasov.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie pentru ca-mi place foarte mult sa ajut jucatorii care vin pe aceasta comunitate si sa le explic regulile de baza pentru un roleplay cat mai frumos si fara fail-uri. Am mai detinut aceasta functie si din cauza unei prostii in care nu mi-am dat seama am pierdut-o.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Un om simplu, calm, modest, cinstit  . Am bun simt fata de oamenii care ma respecta asa cum ii respect si eu la randul meu. In cerc pe cat posibil sa evit conflictele. Imi asum toate greselile pe care le fac, le spun lucruilor pe fata, nu-mi place sa ma ascund sau sa vorbesc pe la spate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Feraru Tass
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tass 💸
  • Ore jucate pe server: 900
  • De cat timp jucati pe server: Mai bine de un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde in functie de zi, petrec foarte mult seara de la 8, cand este ce-a mai mare nevoie de oameni pe tickete.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da. 1 ban si 1warn.
  • ID-ul din joc: 10008
  • Averea detinuta in joc: Peste  8 milioane dupa calculele mele.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar nu, chiar din contra sunt foarte apreciat pentru ceea ce fac.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, imi pastrez calmul indiferent de situatie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dupa experienta prin care am trecut, chiar as face, as incerca sa le explic tuturor, ca ura si suferintele nu sunt bine venite si ca nu si au rostul, plus as incerca sa le expli ca coordonare pe discord sau alte aplicatii in care pot face asta se pedepseste grav si nu se merita.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajut jucatorii care vin pe aceasta comunitate cu notiunea de roleplay si sa le explic cum se procedeaza aici fara sa aibe probleme de fail roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez mereu cand sunt pe server.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, mereu mi-am asumat ce am facut si orice greseala s-a platit.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share