Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vito Corleone [ Gaboru / 351 ]


Gaboru
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Patru Alexandru
  • Varsta reala: 16 (in August fac 17, am vocea groasa)
  • Orasul unde traiti: Campulung Muscel
  • Cu ce va ocupati:Cu Liceul
  • De cat timp jucati pe server: Cred ca de 2 luni +/-
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: in ultimele 2 saptamani, de cand sunt in mafie am stat si 9 ,10 ore pe server
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Parerea mea, deoarece cred ca sunt destul de activ si capabil sa fac ce trebuie pe server, sa ajut persoanele nou venite dar si cat pe cele care fac tickete sau cer ajutorul in chat, si sa scap serverul de toti hackerii
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat modest, cu cei 7 ani de acasa, stiu sa ma descurc in viata,respect oate persoanele care merita respectul meu si sunt un tip de persoana care vrea mereu sa isi faca prieteni noi

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vito Corleone
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): -iamgbr-
  • Sanctiuni anterioare pe server: am luat ban 3 zile pentru warn-uri acumulate pe limbaj.
  • ID-ul din joc: 351
  • Averea detinuta in joc: momentan 30-35k si masini de aproximativ 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:da, de ce nu, adica nu m am certat cu nimeni ooc sau altceva, din contra lumea ma respecta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: pai, in mare parte sa ajut persoanele noi, deoarece de pe la ora 14 pana pe la 22:00,23:00 sunt pe server, in mare parte a zilelor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un helper se ocupa cu functia de a ajuta pe toti cei care au nevoie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Normal.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Numele real : Remus Popescu.
  • Varsta reala: 18 .
  • Orasul unde traiti: Targoviste (Dambovita)
  • Cu ce va ocupati:Sunt inca la liceu.
  • De cat timp jucati pe server: Aproape 3 luni.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:Cred ca ajung la 6-7 ore pe zi.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Parerea mea, este ca sunt capabil sa ajut ajut persoanele noi pe server si sa raspund la ticketele primite de la playeri, si care au nevoie de informatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat la locul lui  modest si de treaba care respecta oamenii, sunt calm nu imi place sa vorbesc urat si sa ma cert  .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Remus Popescu.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): PRAY LLG.
  • Sanctiuni anterioare pe server: NU.
  • ID-ul din joc: 1096.
  • Averea detinuta in joc: Momentan detin 3 masini si 15.000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:da, de ce nu, nu m am certat cu nimeni si nici nu am de ce.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In mare parte as ajuta Playerii noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un HELPER are functia de a ajuta persoanele care au nevoie de informatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Remush said:
  • Numele real : Remus Popescu.
  • Varsta reala: 18 .
  • Orasul unde traiti: Targoviste (Dambovita)
  • Cu ce va ocupati:Sunt inca la liceu.
  • De cat timp jucati pe server: Aproape 3 luni.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:Cred ca ajung la 6-7 ore pe zi.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Parerea mea, este ca sunt capabil sa ajut ajut persoanele noi pe server si sa raspund la ticketele primite de la playeri, si care au nevoie de informatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat la locul lui  modest si de treaba care respecta oamenii, sunt calm nu imi place sa vorbesc urat si sa ma cert  .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Remus Popescu.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): PRAY LLG.
  • Sanctiuni anterioare pe server: NU.
  • ID-ul din joc: 1096.
  • Averea detinuta in joc: Momentan detin 3 masini si 15.000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:da, de ce nu, nu m am certat cu nimeni si nici nu am de ce.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In mare parte as ajuta Playerii noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un HELPER are functia de a ajuta persoanele care au nevoie de informatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA

+rep face rp frumos

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share