Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Thompson Eduard [ Bătrânu' Edd / ID 16492 ]


Edd
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard Lupu
  • Varsta reala: 29
  • Orasul unde traiti: Oxford , UK
  • Cu ce va ocupati: Sofer 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt de parere ca ma pot descurca , varsta si experienta pot fii un atu atunci cand vine vorba de a lua o decizie , sunt foarte familiarizat cu tot ce tine de FplayT si imi place cand ajut pe cineva chiar daca sunt doar civil , ma bucura faptul ca am putut face acel lucru si acea persoana si-a rezolvat problema ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana simpla dar cu vise marete , un visator , fire dinamica,  de obicei sunt calm si linistit dar se intampla sa mai ridic si vocea , sunt asumat in tot ce fac in viata de zi cu zi indiferent ca e bine sau e o greseala , intotdeauna mi-am asumat si o voi face in continuare , imi plac provocarile si imi place sa fiu pus sub presiune !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Thompson Eduard
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Bătrânu' Edd
  • Ore jucate pe server: 412
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 3-5 , in weekend peste 8-10
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut
  • ID-ul din joc: 16492
  • Averea detinuta in joc: Casa in Mirror , Phantom , si undeva la 1mil .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu din cate stiu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica mai mult de cat o fac in acest moment !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul este persoana care ajuta comunitatea sa fie cat mai bine organizata si care pune in aplicare regulamentul atunci cand este cazul , se ocupa de tickete si rezolva nelamuriri pe chat .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Edd
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share