Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Rober Rodriguez [ Kanack3 / ID:[ 937 ]


NostyRo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala: 
  
Numele real : Marian Fanea 
Varsta reala: 17 ani
Orasul unde traiti: Traiesc in Vienna,Austria de 9 ani.
Cu ce va ocupati: Lucru in domeniul electrician si merg si la scoala.
De cat timp jucati pe server: De vreo 2 luni.
Cat timp acodrati serverului pe zi: 5+
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca sunt minim 5 ore pe zi pe Server si chiar ajutam si playeri noi le aratam unde sunt joburile si de astea si ma pricep cu asa ceva am mai fost pe MTA helper !
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am parul maro sunt inalt am ochi maro si sunt foarte intelligent am cunostinte foarte avansate in domenile informaticii si sunt foarte civilizat pentru ca am cei 7 ani de acasa.
  
Informatii de pe joc: 
  
Numele din joc (Buletin): Robert Rodriguez
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kanack3
Sanctiuni anterioare pe server: Nu
ID-ul din joc: 937
Averea detinuta in joc: 20.000 si 5 masini
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa ma ocup de playeri noi foarte mult si o sa am grija ca toti playeri sa faca roleplay frumos, o sa vorbesc foarte civilizat cu membrii fplayt si cu oricine altcineva, am citit regulamentul serverului si o sa ma tin de regulament. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Are grija de Server si de playeri si rezolva problemele playerilor.
Ave?i posibilitatea de a filma în situa?iile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da
E?ti de acord ca orice minciuna/informa?ie eronata din aceasta aplica?ie sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, NostyRo said:

Informatii din viata reala: 
  
Numele real : Marian Fanea 
Varsta reala: 17 ani
Orasul unde traiti: Traiesc in Vienna,Austria de 9 ani.
Cu ce va ocupati: Lucru in domeniul electrician si merg si la scoala.
De cat timp jucati pe server: De o luna.
Cat timp acodrati serverului pe zi: 5+
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca sunt minim 5 ore pe zi pe Server si chiar ajutam si playeri noi le aratam unde sunt joburile si de astea si ma pricep cu asa ceva am mai fost pe MTA helper !
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am parul maro sunt inalt am ochi maro si sunt foarte intelligent am cunostinte foarte avansate in domenile informaticii si sunt foarte civilizat pentru ca am cei 7 ani de acasa.
  
Informatii de pe joc: 
  
Numele din joc (Buletin): Robert Rodriguez
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kanack3
Sanctiuni anterioare pe server: Nu
ID-ul din joc: 937
Averea detinuta in joc: 20.000 si 5 masini
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa ma ocup de playeri noi foarte mult si o sa am grija ca toti playeri sa faca roleplay frumos, o sa vorbesc foarte civilizat cu membrii fplayt si cu oricine altcineva, am citit regulamentul serverului si o sa ma tin de regulament. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Are grija de Server si de playeri si rezolva problemele playerilor.
Ave?i posibilitatea de a filma în situa?iile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da
E?ti de acord ca orice minciuna/informa?ie eronata din aceasta aplica?ie sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share