Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper ] Tokkie Jacobs [ Tokkyo-4661 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Ipswich,Suffolk, United Kingdom
  • Cu ce va ocupati: Student la Colegiu de 2 ani.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
    • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Buna ziua/seara am luat decizia  sa depun o cere pentru Helper cu gândul ca voi primi o șansa sa ofer o mana de ajutor  . In rest  voi acupa de Tikete cum se ocupa si alte persoane. Nu voi fi deosebit de alți helperi.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pot spune despre mine (Antonio) ca sunt o persoana calma si înțelegătoare care se așează pe scaunul lui si asculta. In cei ultimi 7 ani  am învățat ca mai bine tact de cat sa fiu in mijlocul acțiunii si sa mă dau important ,asta creându-mi o reputația destul de ok. In moment-ul actual sunt extrem de focusat pe cursul meu care il fac la Colegiul Suffolk New College cursul fiind inginerie lv3 , asta oferindu-mi o oportunitate la o viată nou pe care de mult mi-am dorit. Fiind aici in Anglia cu multe persoane străine din alte tari am încerc sa îmi dedic puțin din timp sa le ofer  o mana de ajutor celor care miau fost colegi de clasa si celor care ii cunoșteam dar in rest îmi vad de treaba mea. Din păcate Anglia nu este cum multa lume zice ca este , aici daca nu ești atent si slăbuț in vorbe vei fii batjocorit de asta personal imi petrec mult timp cu Portughezi, Bulgari si Indiei , ei fiind respectoși si pe același vibe asta oferindu-mi șanse sa învăț despre alte culturi aflând chestii noi , multe persoane nu au șansa asta. Anglia nu este Romania si mia luat aproximativ 2 ani sa înțeleg cu adevărat tara asta si  sa mă adaptez la situați actuala care pășesc zi de zi ia fiind destul de complicata pentru persoane noi venite. In momentul actual lucrez in weekend  la o companie destul de măricica in exporturi care îmi oferă o șansa sa prind experiența dar sunt si plătit  , bani ducându-se pentru permis ( mam saturat de motor deja). 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tokkie Jacobs
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Monotoek
  • Ore jucate pe server: 360
  • De cat timp jucati pe server: De un an si ceva adică de wipe-ul trecut
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da ( un ban provizoriu de 3 zile si un warn in urma cu o luna) Astea fiind din niște prosti micuțe in care nu am fost atent
  • ID-ul din joc: 4661
  • Averea detinuta in joc: Undeva la un milion si ceva in total
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Îmi voi petrece mult timp seara pe Tikete (dupa 00:00)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute persoane care au nelămuriri si sa se ocupe de persoanele problematice, sacționând persoanele care cauzează probleme prin abuzări de buguri sauacțiuni non-roleplay  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share