Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Năstase Ionut Manuel [ Legendar Royale / ID: 394 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manuel
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Curtea de Arges ( Judetul Arges )
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a 12 a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineînteles, voi face acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as putea primi o sansa la aceasta funcție deoarece am timpul si rabdarea necesare pentru a explica jucatorilor comunității unde au greșit in diversele lor acțiuni RP, mai pe scurt aș putea să dedic timpul meu intr-un mod mai util jucătorilor pentru a le oferi ajutorul indiferent de problemele pe care le întâmpină.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un simplu adolescent de 18 ani caruia ii place să își petreacă timpul cu prietenii si familia. Sunt o persoană calmă, glumeata, serioasa atunci când trebuie dar și de încredere mai ales cand cineva are o apasare pe suflet si vrea sa-mi impartaseasca un secret. Un lucru foarte important de mentionat este ca nu suport deloc sa fiu mintit in fata sau sa fiu vorbit pe la spate iar pe langa acestea ca orice om am rareori momentele mele de nervozitate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Năstase Ionut Manuel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Legendar
  • Ore jucate pe server: 1085 de ore
  • De cat timp jucati pe server: De peste 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot sta lejer peste 4 ore zilnic
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 394
  • Averea detinuta in joc: Bunurile + banii pe server undeva la 8.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut asemenea discutii cu nimeni.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Fata de alti membrii staff consider ca nu as avea ce sa fac diferit deoarece toti membrii staff fac acelasi lucru, adica au grija de server ul pe care se joaca si asigura un RP de calitate pe acesta prin solutionarea problemelor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un Helper se ocupa cu solutionarea ticketelor jucatorilor create atat pe joc cat si pe discord ( în limita posibilitaților cât și a comenzilor ), cu mentinerea unii limbaj decent pe chat-ul OOC al jocului și pe discord dar și cu atenționarea / sancționarea ( în limita posibilităților ) a jucătorilor atunci când dac abateri de la regulamentul comunității.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Evident, sunt de acord :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share