Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Robert Corduneanu [Gotcha/31]


robert21iulian
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Robert Iulian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: In prezent sunt student, insa am avut joburi in trecut: ajutor de ospatar, chelner.
  • De cat timp jucati pe server: 5 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: mimim 5 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt o fire sociabila, stiu sa ascult si sa ajut playerii, sunt calm, nu fac preferinte si sunt corect. Datorita experientei pe care am capatat-o in urma orelor petrecute pe server, consider ca am un suficient bagaj de cunostinte astfel incat sa ajut orice player.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu de 17 ani, imi place sa ma joc si sa ies afara cu prietenii, sunt serios dar si glumet atunci cand este cazul, sunt in clasa a 11a, iubesc sa ajut oamenii indiferent de nevoie, atat cat se poate. Imi place tot ce tine de IT, i nformatica si jocuri. Imi place sa asamblez calculatoare si masini.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Robert Corduneanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gotcha
  • Sanctiuni anterioare pe server: ban temporar din cauza ca am iesit cu o saptamana inainte de termen din politie.(inainte de wipe)
  • ID-ul din joc 31:
  • Averea detinuta in joc: 100k~, ferrari 812 vip, cls 2015
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Datorita faptului ca este un server Hard-Roleplay, voi incerca sa imbunatatesc rp-ul facut pe zi ce trece, voi incerca sa fiu un exemplu pentru playeri(atat noi cat si vechi) si desigur as sustine asa cum  fac si acum comunitatea fPlayt. In fiecare zi de fiecare data cand am ocazia raspund la intrebarile puse pe chat, prin urmare nu imi va fi greu sa ajut oamenii, mai ales datorita felului in care explic fiind pe intelesul oricui.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa in mare parte cu ajutarea playerilor prin raspunsul la intrebarile legate de server, dar si in situatii de fail roleplay, avand datoria de a raspunde la tickete(cele formulate adecvat specificand cauza)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share