Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ignacio Denis [756]


darkx
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Ignacio  
  • 1.2 Prenume: Denis
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1,87
  • 1.6 Greutate: 91 Kg
  • 1.7 Naționalitate: Mexican
  • 1.8 Adresă: Aleea Lalelelor Nr.21
  • 1.9 Număr de telefon: 508-0282

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am primit !
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Cunosc de asemenea si limba engleza foarte bine!

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  Am fost acceptat.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da , in medici!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost respins
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Santierist,Pescar,Petrolist,Miner,Pilot de avion si multe altele!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur departamentului deoarece: Cand eram mic,tatal meu era mai mereu plecat de acasa cu treaba.Eu mereu ma simteam in pericol pana intr-o seara in care niste jefuitori au dat buzna in casa mea cand eu eram singur! Au inceput sa bage tot ce au prins intr-un sac iar fix cand sa plece,politia isi face aparitia.Cand a ajuns politia i-a incatusat si dintr-o data tatal meu intra in casa si ma intreaba daca sunt bine.Ii spun ca da si atunci am realizat ca acesta cand era plecat el avea foarte multa treaba deoarece era un politist.Urmatoarea zi i-am spus ca vreau sa devin si eu ca acesta si ca as dori sa imi faca un fel de instructaj si sa ma invete diferite tehnici.Intr-o saptamana am invatat tot ce stia el! Acesta a plecat pentru o saptamana iar in ziua de marti un coleg de al lui a venit la mine si m-a anuntat ca acesta a murit! Am fost foarte trist si i-am cerut mai multe informatii despre persoanele ce i-au facut acest lucru iar acum vreau sa intru in departamentul politiei pentru dreptatea tatalui meu!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine ma diferentiaza stilul de munca. Pot face fata in orice situatie stiu foarte multe tehnici de aparare dar chiar si de coordonare. Ma pot integra foarte bine cu toti colegii eu fiind foarte sociabil si stiind foarte bine sa ma exprim.De asemenea stiu si sa conduc foarte bine orice tip de masina/motocicleta chiar si sub presiune. In trecut am tras cu arma de foc la diferite poligoane din orasul Los Santos unde se organizau diferite competitii , castigand mare parte din acelea. Fata de ceilalti , simt ca pot sa fac o diferenta foarte mare in acest departament.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Denis
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Pitesti.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 4 ani!
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Aproape 2 ani !
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : 1315 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 756
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu : Da!
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu : Da!
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu : Da!
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu : Da!
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da!
  • 5.14 Alte informații : Bafta tuturor!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Ignacio Denis, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share