Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Gonzalez Radu | 177


Radu1234
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Gonzalez
  • 1.2 Prenume:Radu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:26 de ani
  • 1.5 Înălțime:1.84 metri
  • 1.6 Greutate:73 kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-ANL NR.2 SC.A
  • 1.9 Număr de telefon:177-0000

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu sufar de nicio boala cronica/fizica.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am facut infractiuni.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut, nu fumez, nu beau, nu ma droghez.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu am primit.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, coduc de la varsta de 19 ani.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu mi-a fost nicio data suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da, in bacalaureat am avut nota 10 la Limba si literatura romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, conosc destul de bine limba engleza deoarece am locuit 1 an in Anglia.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Politia Romana,Acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Politia Romana,Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pana acum nu am avut nicio slujba, abia mi-am terminat studiile si acum vreau sa devin politist!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului Politie Los Santos, deoarece am vointa de a veni in sprijinul tuturor cetatenilor legali ai orasului ce necesita o interventie de urgenta, indiferent de gradul de dificultate al acesteia. Doresc sa depun tot efortul si sa ma dedic cu seriozitate si profesionalism la fiecare interventie la care voi lua parte alaturi de ceilalti colegi ai departamentului Politiei. Am dorinta de a pune in aplicare toate cunostintele mele legate, ajutand si salvand vietile cetatenilor ce se afla in nevoie. Voi face tot ce imi sta in putinta pentru a salva viata cetatenilor, dand dovada de respect, curaj si dedicare.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Cred ca ma diferentiez  de ceilalti canditati prin corectitudinea , respectul si severitatea mea.Sunt un om capabil,ma adaptez  foarte repede conditiilor unde voi fii supus , sunt prietenos si foarte dedicat in ceea ce imi propun sa fac , urmandu-mi visul indiferent de greutati. Imi petrec foarte mult timp in oras, pot face ture atat de zi cat  si de noapte . Un alt lucru ce m-ar putea diferentia de restul candidatilor este faptul ca sunt o persoana calma, pot rezolva anumite probleme fara forta fizica. Acestea sunt unele dintre motivele  ce ma pot diferentia fata de ceilalti candidati!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Radu
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :18 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :De aproximativ 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Din decembrie 2020
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) :1500
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :177
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații :Reintegrare,fost ASP-205
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Gonzalez Radu, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in programul de reintegrare al Departamentului de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important este sa ma contactati sa va pun in cunostinta cu ceea ce trebuie sa faceti pentru a participa.

Out of Character (OOC):
Te rog sa imi dai un mesaj pe discord (KaleidoscopRo#1499) cu ID + Numele tau IC complet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share