Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Ralio Andrei / id 149


RalioMc
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real : Andrei

Varsta reala: 24

Orasul unde traiti: Northapton (uk)

Cu ce va ocupati: Angajat.

De cat timp jucati pe server: Octombrie 2018

Cat timp acodrati serverului pe zi: 3,4 ore in timpul saptamanii si in weekend mai mult.

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarce imi place acest server si vreau sa ajut  la aceasta comunitate frumoasa,ajut ori ce pleyer nou ,a implic in ori ce situatie,imi place sa aplanez ori ce conflict.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider un om bun cu cei 7 ani de acasa,imi place sa respect ,sa ajut sa descopar lucruri noi ,sa ma joc pe pc,sa fac excursii cu motoru.Cel mai mult urasc minciunea si oamenii ligusitor,i care ar face ori ce doar sa ajunga undeva.Sunt o fire deschisa ,imi place sa imi fac prieteni,nu imi place sa vorbesc sau sa ma bag unde nu imi fierba oala.

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Andrei Ralio

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): RalioMc

Sanctiuni anterioare pe server: Nu am

ID-ul din joc: 149

Averea detinuta in joc: 40k  in banca un audi a6(70k) 2 motoare (62k) un golf 4 (4k )+ 2 masini de la VIP bronze

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as vrea sa fac nimic diferit, dar pot aduce idei ,propuneri pentru server.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutorul pleyerilor incepatori,ii indruma sa inteleaga ce ar trebui sa faca pe acest server si care este scopul lui,sa opreasca cearta dintre jucatori si sa lamureasca scandalul ,sa raspunda la ticket ,sa sanctioneze jucatorii care nu fac rp si nu respecta regulile impuse pe acest server.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share