Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Smith Andrew Joshua [Soparla / id 977]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manda Andrei Alexandru
  • Varsta reala: 17 ani jumătate 
  • Orasul unde traiti: Bruxelles 
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa 12  iar in rest nu prea ma ocup cu nimic și petrec foarte mult timp pe server 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul : Da , cunosc regulamentul serverului foarte bine 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc sa aplic înapoi in staff deoarce ma consider on om destul de capabil in cat sa ajut oamenii care au probleme si au nevoie de ajutor , avand deja experienta in acest domeniu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andu , am varsta de 17 ani , sunt din Craiova dar recent m-am mutat in Bruxelles , sunt o fire calma caruia ii place sa ajute si petrec destul de mult timp pe calculator jucand destul de multe jocuri online 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Smith Andrew Joshua 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Soparla
  • Ore jucate pe server: 1690
  • De cat timp jucati pe server: Din 2018 ma joc.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 8-10 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri provizorii
  • ID-ul din joc: 977
  • Averea detinuta in joc: 40 de milioane (plus/minus)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , sunt o persoana clama si toata lumea ma stie ca sunt baiat ok si nu cauzez probleme si etc . 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , ma inteleg cu toti 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Din timpul meu pe care il petrec pe server o sa ma ocup cat mai mult posibil sa fac tickete si sa ajut persoanele care au nevoie de ajutor si sa rezolv diferitele probleme ale jucatorilor 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa in pricipiu cu tickete si sa ajute jucatorii la nevoie de ajutor , fie pe chat cu diverse intrebari sau fie pe joc direct cu tickete si alte nelamuriri alte jucatorilor 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da  ,am nvidia instant replay mereu activat si filmeaza sau uneori fac si live-URI cu viața de admin 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share