Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Magurean Antonio [ Magurean / ID: 724 ]


Magurean
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Măgurean Antonio 
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Zalău.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev în clasa a XI-a la un liceu de filologie din localitatea Zalău. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Având în vedere timpul petrecut pe comunitate, consider ca il cunosc la perfecţie. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcţie deoarece îmi place să ajut oricând si oricum îmi este în putinţă, îmi place să vorbesc şi să interacţionez cu lumea, sunt înţelegător şi îmi place să iau în vedere aspecte din partea ambelor părţi, în trecut am mai aplicat dar din pacăte nu am fost acceptat, având în vedere faptul că s-au deschis din nou aplicaţiile am decis, şi m-am ambiţionat, din cauza unor greşeli stupide, să aplic din nou în Staff. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un elev obişnuit, în momentul de faţă studiez filologia, după părerea mea şi a oamenilor care mă înconjoară sunt un băiat modest, glumeţ căruia îi place foarte mult să se joace pe calculator, înca de mic iubeam să mă joc pe calculator şi se pare că încă îmi place să fac asta mai ales de când am descoperit FiveM-ul şi această comunitate de care m-am ataşat nespus de mult şi pe care petrec cel mai mult timp din ultimele 9 luni.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Magurean Antonio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Magurean
  • Ore jucate pe server: 1585.75
  • De cat timp jucati pe server: Înainte cu o luna de wipe m-am apucat, şi de la wipe aproape în fiecare zi.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Între 3 si 12 ore, depinde de cât de ocupat sunt în acea zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un warn pentru acţiune ilegală în zonă publică, dar a fost resetat, şi un ban pentru corupţie pe care l-am primit din cauză ca am făcut un accident şi am intrat la puşcarie cat timp eu eram Agent, de alt fel şi banul a fost plătit.
  • ID-ul din joc: 724
  • Averea detinuta in joc: 300.000k împachetati şi 200.000k în bancă, 1.050.000k murdari, tug plin cu ataşamente, şi are un baiat datorie la mine 1.260.00k pe care urmează să ii primesc.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, cum am spus şi mai devreme sunt de părere ca mă inţeleg bine cu toată lumea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata şi nici nu doresc să apară.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: În primul rând, incep să fiu puţin mai sever, o să gândesc de 2 ori orice actiune facută şi vreau mai ales să îmi învăţ greşelile şi să îi ajut pe alţii să nu le facă. Pe de altă parte, nu doresc să mă schimb foarte mult deoarece vreau ca lumea să mă ştie aşă cum sunt.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere un Helper se ocupă cu rezolvarea ticketelor, ajutarea membriilor comunităţii, mai ales a celor noi, acordarea de sancţiuni acolo unde este cazul şi multe alte probleme pe care poate nu le ştiu.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

+rep din partea mea!

A calcat o singura data pe bec, nu a fost nimic grav. Trebuia sa fie sanctionat pt o ramura de MetaGaming dar mi-a jurat ca se face baiat serios si nu o sa mai aud de el never cand e vorba de fail-uri. S-a tinut de cuvant ;)

Link to comment
Share on other sites

+rep acest OM este foarte intelept si cu extrem de mult bun simt, stie cand trebuie sa glumeasca si cand sa fie serios, este implicat in tot ceea ce face si pune foarte mult suflet 

#ArdealPamantUngureschuflag.png.b7040b0fff41deae2c761adaefe869c7.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share