Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Rodríguez Simion [ Kropper-FplaytT.ro / ID: 10794]


Kropper
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

• Numele real: Marica Vlad

• Varsta reala: 16 ani jumătate.

• Orasul unde traiti: Taiesc în județul Buzău.

• Cu ce va ocupati: Elev în clasa a-X-a.

• Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric, sunt conștient și deacord.

• Cunoasteti la perfectiune regulamentul : Da , cunosc regulamentul la perfectiune !


• De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere, cred ca merit aceasca functie deoarece sunt un baiat constiincios, care este pasionat de acest server, un baiat care doreste sa ajunga tot mai sus si sa sustina cat mai mult comunitatea. Imi place sa ma autodepasesc si sa invat cat mai mult. Cred ca mai merit aceasta functie pt ca imi doresc sa ajut playerii serverului si sa le intaprtasesc toate informatiile mele ce tin de regulament/roleplay, ba chiar sa invat si eu la randul meu din greselile altora.

• Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Buna ziua! Numele meu este Marica Vlad, am varsta de 16 ani. Studiez la un liceu din Buzau in clasa a X-a. Consider ca sunt o persoana corecta, sincera si asumata. De fire sunt un baiat foarte calm, care nu cauta certuri sau tangente cu cineva. Sunt saritor, imi place mereu sa ajut cu tot ce pot si sa iesi in evidenta cat pot de mult cu rezultatele mele pozitive in ceea ce fac. Sunt un om realist, care isi da seama de greselile pe care le fac, apreciez mereu sinceritatea/adevarul si tot ce mi-se ofera.
 

Informatii de pe joc:

 

• Numele din joc (Buletin): Rodriguez Simion

• Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kropper-FplayT.ro

• Ore jucate pe server: 1000

• De cat timp jucati pe server: 8 luni

• Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului în jur de 7 ore pe zi.

• Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nicio sanctiune.

• ID-ul din joc: 10794

• Averea detinuta in joc: Dețin o benzinărie în zona Sendy și câteva mașini în valoare de 300k .

• Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , chiar deloc . Mulți ma știu cu capul pe umeri și un baiat care își vede de treaba lui .

• Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu! Eu cred ca am o relatie ok cu toti, ba chair una de maxim respect si apreciere pentru Laur doarece este unul din oamenii care m-au ajutat pe acest server, cu care ma cunosc de pe comunitati mai vechi si tot ce stiu se datoreaza lui ❤

• Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca voi face ceva unic, dar fata de altii ma voi inplica in intregime, voi pasa pe plan secundar orice mutand reputatia de STAFF FplayT pe primul loc. Visez noaptea cum merg la tickete, cum ajut playerii, cum o sa imi multumeasca, sau de momentele in care o sa ma enervez cu unii "babuini" incercand sa le explic anumite aspecte. Cred ca voi fi injurat de colegi din pricina faptului ca voi sta doar pe tickete, ca voi prelua problema cu problema si imi voi bate capul dar nu voi renunta pana nu voi clarifica lucrurile.

• Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu solutionarea problemelor, rezolvarea ticketelor si indrumarea jucatorilor spre o cale de reusita. STAFF-ul in general trebuie sa fie compus din oamenii dornici sa ajute, fara sa se gandeasca la recompense. Acestia trebuie sa fie prietenii playeri-lor si sa aiba o relatie de respect reciproc si egalitate.

• Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am posibilitatea de a filma cu obs în 1080p60.

• Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur

Link to comment
Share on other sites

+REP

 

Eu cred ca merita o sansa, are 1k de ore de unde cred si sper ca a inteles ceva, vad ca nu are nici sanctiuni dar il stiu de baiat mai timid, de aici @Kropper, ia atitudine si da din pumni sa ajungi unde vrei pentru ca stiu cat de mult iti doresti!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share