Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Dumitrescu Vlad [3396]


Karalee
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Dumitrescu
  • 1.2 Prenume:Vlad
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1.93
  • 1.6 Greutate:85
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:In chirie momentan
  • 1.9 Număr de telefon:-928-1554

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Vorbescu fluent Engleza,Germana,Franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da,prin august
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Acceptat+am ajuns la gradul de COMISAR
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost nevoie sa imi dau demisia din poltie si sa merg sa imi ajut parintii,iar acum m-am intors si vreau sa aplic iar pentru un post in politie

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Ca si in trecut,si acum doresc sa imi valorific abilitatile si calitatile in scopul de a tine orasul in ,,frau,,si de a aplica legile asa cum sunt ele.Vreau sa ma REalatur acestui departament deaorece doar asta stiu sa fac si asta ma reprezinta.Imi place extrem de mult aceasta meserie doarece implica disciplina si munca in echipa si consider sa sunt capabil sa ma descurc in orice situatie oricand sunt chemat ca sa ajut orasul sa mearga cat mai bine posibil.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Fata de ceilalti candidati am experienta trecutului deoarece am mai fost odata angajat in acest oras ca si politist.Consider ca cei care ma cunosc si cu care am colaborat stiu ce am realizat in trecut si ca merit iar sa revin in politia acestui oras.Cat timp am fost in politie nu am comis niciodata nici o infractiune sau fapta de coruptie.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Vlad
  • 5.2 Vârsta:18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bacau
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Din august 2018 dar am avut o ,,pauza,,timp de 2 luni
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?:3396
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?:Da
  • 5.13 Alte informații:Va multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


CV-ul dumneavoastra a fost ACCEPTAT


Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre Inspectori pentru interviu:

  • Sub-Comisar Sandescu Fabian 
  • Inspector David Dumitrescu 


[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: frozenfire#8069 
  • Nume Discord: David#4611
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Дорогие Гости!
Подносим вам инновационное концепт в мире стилистики интерьера – шторы плиссе. Если вы стремитесь к высшему качеству в всякой аспекте вашего жилища, то эти перила подберутся отличным решением для вас.
Что делает шторы плиссе настолько же особыми? Они объединяют в себе грацию, практичность и пользу. Благодаря особенной литере, новым материалам, шторы плиссе идеально подходят к для любого другого комнаты, будь то палата, ложе, печь или рабочее поляна.
Закажите [url=https://tulpan-pmr.ru]шторы плиссе[/url] – совершите уют и красоту в вашем доме!
Чем подкупают шторы плиссе для вас? Во-первых, их индивидуальный макет, который присоединяет к прелесть и элегантность вашему декору. Вы можете выискать из различных текстур, оттенков и подходов, чтобы подчеркнуть отличительность вашего дома.
Кроме того, шторы плиссе предлагают широкий спектр практических вариантов. Они могут регулировать уровень света в пространстве, защищать от солнечных лучей, обеспечивать интимность и создавать уютную среду в вашем доме.
Наш веб-сайт: [url=https://tulpan-pmr.ru]http://www.tulpan-pmr.ru[/url]
Наша фирма поможем вам выбрать шторы плиссе, какие прекрасно подойдутся для вашего интерьера!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share