Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bucsa Giuseppe [bucsa / ID:599]


bucsa
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Cristian
  • Varsta reala: Am 18 ani  
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Mecanica Auto
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie administrativa, intrucat am capatat o experienta vasta atat pe joc cat si pe comunitate. Totodata vreau sa ajut cu tot ce pot si cu orice stiu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cristian, am varsta de 18 ani, sunt o fire responsabila, glumeata si sociabila. Consider ca pot fii persoana la care poti apela cu incredere sa te ajute din placere si totodata o sa fac tot ce imi sta in putinta sa rezolv.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bucsa Giuseppe
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): bucsa 
  • Ore jucate pe server: Am 950 ore jucate 
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din iunie anul trecut. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6 / 8
    Sanctiuni anterioare pe server: Nu detin sanctiuni anterioare.
  • ID-ul din joc: 599
  • Averea detinuta in joc: 1 milion
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cu singuranta ma implic mai mult si acord mai multa seriozitate atat comunitatii cat si jucatorilor de pe aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa de problemele jucatorilor si de chat, pentru a evita mixing sau freechat 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share