Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Feraru Tass [ Tass / ID 10008 ]


Tass
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tanasa Andrei-Alin
  • Varsta reala: 21 de ani.
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Reglor Cnc fabrica din Germania care este in Brasov.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord si am simtit o pe pielea mea treaba cu prietenii si cu functia.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, chiar bine, am trecut prin multe situatii roleplay.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): As vrea sa remerit aceasta functie deoarece mi-a placut foarte mult si chiar am fost de ajutor cat am fost, acum as incerca pe tot posibilul sa nu o mai pierd si sa am grija sa nu mai existe probleme din cauza discord ului cu metagaming ul facut pe el. Am trecut prin asta si stiu cum e sa platesti pentru greseala pe care dintr o prostie m-a costat Helper-ul
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om simplu, modest, simtul umorului. Respect oamenii si vreau sa fiu si eu respectat la randul meu, imi place sa ajut pe toata lumea, sunt foarte deschis cu toata lumea si nu mi plac oamenii care mint. Vreau sa ajut cat mai multa lumea si mereu cand a fost cineva care a cerut ajutorul am incercat mereu sa-l ajut daca el mi-a cerut ajutorul.  Incerc pe cat posibil sa evit conflictele. Imi asum toate greselile pe care le fac, le spun lucruilor pe fata, nu-mi place sa ma ascund sau sa vorbesc pe la spate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Feraru Tass
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tass 💸 
  • Ore jucate pe server: 980 in crestere. 
  • De cat timp jucati pe server: Mai bine de un an. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile, acum acord in jur de 4-5 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, 1 ban permanent.
  • ID-ul din joc: 10008
  • Averea detinuta in joc: Estimativ cred ca 4milioane maxim.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Da, chiar foarte buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, chiar ii respect si ii apreciez pentru munca depusa.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca cat pe posibil sa-i ajut pe oameni sa invete sa nu mai faca fail roleplay si sa nu se mai cooroneze pe discord.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper consider că se ocupă cu ajutorul de care au nevoie nou-veniții/jucătorii ce au de raportat o problemă (o altercație, un bug, o nelămurire etc.) și cu raportarea problemelor pe care le întâmpină serverul membrilor staff cu grad mai mare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt total de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share