Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ilya Aleksandr Stepanov [ retro / ID: 233 ]


retro_
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Andrei
Varsta reala: 17 jumate
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece ma consider o persoana activa pe server , mai ales dimineata cand nu prea sunt membrii staff on, pe de alta parte imi place sa ajut playerii care au probleme/nelamuriri despre server sau in situatii de roleplay. Mi s-a intamplat de nenumarate ori sa fac tickete pentru lucruri minore, cum ar fi, stersul masinilor abandonate si cred ca ar fi de folos atat mie cat si celorlalti jucatori de pe server sa am acces la aceste functii.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei sunt elev in clasa a 11-a pe profilul mate-info.Ma consider o persoana calma, de asemenea stiu sa ascult mereu parerile si celorlalte persoane, mai ales daca este vorba despre mine. Totodata fiecare conflict pe care-l am cu o persoana imi place sa-l rezolv cat mai repede si sa invat din fiecare greseala pe care o fac.

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Ilya Aleksandr Stepanov
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): retro
Ore jucate pe server: 830
De cat timp jucati pe server: un an si 2 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul saptamanii 2-3 ore si in weekend 5-6
Sanctiuni anterioare pe server: un ban provizoriu de 3 zile pentru ca am bagat un player in casa prin /cara si un ban la cerere
ID-ul din joc: 233
Averea detinuta in joc: 1.7kk in banca, tir man, prelata , vehicule de vreo 150k si amg gt63s vip 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai mult timp ticketelor,dar si prin ajutarea ajutarea oamenilor pe chat-ul in-game cat si pe cel de pe discord pentru playerii noi pe comunitate sau pentru cei care au neclaritati.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are functia de a ajuta serverul si comunitatea prin rezolvarea ticketelor, sa caute masini abandonate si sa le stearga pentru fluidizarea serverului,sa ofere sanctiuni playerilor care incalca regulamentul serverului, dar si prin explicarea jucatorilor ce au gresit si cum sa nu mai greseasca pe viitor.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Fubuki Atsuya said:

-rep. Aceeași părere ca la aplicația anterioara.. + în aplicație tu spui ca intrii dimineața, dar tu nu ai m-ai intrat demult dimineața.  Dar tu câte conturi de "retro" ai? 🤔

domnule helper tineti evidenta celorlalti ?

Link to comment
Share on other sites

+𝑅𝐸𝒫

Consider cu tarie ca merita macar o sansa! Il cunosc de un an si ceva si baiatul are atitudine, sper doar sa se implice atat de mult precum zice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share