Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Eduard Gabriel [3382]


EnVy
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Eduard.
  • 1.2 Prenume: Gabriel.
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: 27 ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.87 Metri.
  • 1.6 Greutate: 79 Kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: American
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay,  casa cu numarul 57.
  • 1.9 Număr de telefon: 957-2116.

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Bineinteles.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit niciodata!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, 1 amenda pentru viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu l-am avut niciodata suspendat!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Bineinteles ca da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu engleza aproape aproape la perfectie!

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, n-am trimis niciodata!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ----------
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, odata la Spitalul Paleto Bay.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Respins deoarece nu am scris foarte mult la ,, ARGUMENTARE SI RECOMANDARE (4.0) ``.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de autobuz, Sofer de tir si Croitor !

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui departament pentru ca este unu respectat de catre cetateni Paleto Bay, are un Chestor General care stie sa-si faca treaba dar si membrii acestuia sunt alesi cu grija pentru a fi un departament respectat. Un alt motiv ar fi si faptul ca ma descurc cu munca in echipa, stiu cu ce se manca  si trag destul de binisor si imi place ca cei care au savarsit o crima sa isi primeasca ,, rasplata``. In al doilea, alt motiv este faptul ca de cand m-am mutat in orasul Paleto Bay si i-am vazut pe membri de la departament cum alearga dupa hoti, ce-i care fug si multe alte chestii si cat de bine se descurca in echipa, mi-am spus asa ,, Intr-o zi voi ajunge si eu in Politia Romana Paleto Bay ``.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu cred ca, cu ambitia ma diferentiez fata de ceilalti canditati. Cu ambitia mea pot face foarte multe lucruri in viata. Nu sunt genul de om care sa injur la orice prostie care o fac cei din jurul pentru a ma enerva. Al doilea motiv este ca am 3 facultati terminate care sunt: Facultatea de Medicina Americana, Facultatea miliatara Engleza si facultatea de politie Franceza. Al treilea motiv este pentru ca imi place foarte foarte mult sa lucrez in echipa si nu imi place sa dau inapoi. Al patrulea motiv este ca nu voi ierta pe nimeni tot daca sunt membri din familia mea, legea ii legea, nu iertam pe nimeni si un ultim motiv este pentru ca ma voi descurca foarte bine si imi place cu ce se manca si nu veti regreta de mine!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Eduard Gabriel.
  • 5.2 Vârsta: 16.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Oras Braila, localitatea Braila.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Joc din Noiembrie 2018
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Joc pe server de 4-5 zile.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 3382
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da, legea ii lege!
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da.
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da.
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da.
  • 5.13 Alte informații: Va multumesc pentru timpul acordat cititri aplicatii mele si sper imi vad visul de a fi politist!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share