Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marmochi Arienul [ Arienul / ID: 14638 ]


Arienul
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Adrian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: elev in clasa a 10-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In opinia mea, consider ca merit functia de helper pe acest server datorita experientei dobandite de-a lungul timpului si al diversitatii de roleplay-uri intalnit. Desi nu sunt foarte vechi pe server, consider ca pot ajuta serverul sa se dezvolte mai mult si mai rapid decat o face deja si cred ca pot ajuta comunitatea prin orice mijloc dobandit.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): După cum am spus și în rubricile precedente, mă numesc Adrian, am vârsta de 16 ani și locuiesc în Ploiești, județul Prahova. Sunt un tip de treabă, care știe să lucreze în echipă și, bineînțeles, un perfecționist în tot ceea ce fac. Am capabilitatea de a mă integra în orice colectiv, căci știu să analizez fiecare persoană după caracterul său. Sunt pasionat de mecanică, iar în timpul liber îmi place să mă joc pe calculator. Iubesc animalele și, implicit, natura, și îmi place să comunic cu prietenii mei, fie ei virtuali sau reali, cât de des posibil.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marmochi Arienul
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Arienul
  • Ore jucate pe server: 780
  • De cat timp jucati pe server: din aprilie anul acesta
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore zilnic in cursul saptamanii, peste 5-6 ore in weekend.
  • Sanctiuni anterioare pe server: ban provizoriu 15 zile la inceput cand am intrat prima data pe server, consider ca am invatat multe din acea greseala si sigur nu se va mai repeta.
  • ID-ul din joc: 14638
  • Averea detinuta in joc: 3.4 milioane in banca + 1.25 milioane impachetati, un Subaru BRZ, un Ford Mustang GT, un motor BMW S1000RR si un Audi Q7.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu, nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In opinia mea, helperii actuali se descurca onorabil in ceea ce fac, nu cred ca as schimba ceva major deocamdata, dat fiind faptul ca nu am mai facut parte din staff in trecut. As incerca sa fiu cat mai amabil cu playerii si sa ajut cat mai mult comunitatea prin informarea playerilor in situatiile in care au o nelamurire, astfel evitandu-se situatiile de fail-uri sau alte incalcari ale regulamentului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu rezolvarea de tickete atat pe joc, cat si pe discord, si ajutarea comunitatii prin toate mijloacele dobandite de-a lungul timpului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma oricand cu Instant Replay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share