Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vale Romero [698]


Yuumi
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Valentina Gheaura
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Drobeta Turnu-Severin
  • Cu ce va ocupati: somera
  • Sunteti de acord ca trebuie sa sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca mereu mi-a placut sa ajut cu ce am putut playerii noi si nu numai, sunt destul de veche pe server si in sfarsit mi-am facut curajul sa aplic pentru helper, functie ce mi-ar face placere sa o detin. 
  • Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Valentina , am 23 de ani , sunt din Severin si petrec majoritatea timpului meu liber pe server. Singurul meu hobby este fotografia . Sunt foarte sociabila , am foarte multi prieteni pe sv , nu am avut conflicte niciodata cu vreun membru staff, nu am niciun warn si nu stiu sa fii deranjat vreodata pe cineva cu atitudinea mea. Sunt prietenoasa si mereu vesela. Cred ca acum a venit momentul sa aplic pentru ca am acumulat destul de multe informatii legate de regulamentul serverului si imi permite timpul sa stau mai mult pe server.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele DIN joc (Buletin): Vale Romero
  • Numele DIN joc (Steam, cel de îngrijire pe chat - ul apare): Vale
  • Ore jucate pe server: 1243
  • De cat timp jucati pe server: 08.12.2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 5 si 12 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: nu
  • ID-ul din joc: 698
  • Averea detinuta in joc: apartament la Alta, tir volvo fh, prelata mare , cateva masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati-ai avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as putea sa fac ceva diferit fata de ceilaliti membrii staff , insa cred ca mi-as da silinta sa ajut cat mai multi playeri  atat cu nelamuririle lor , cat si in stituatiile unde s-a gresit sau e nevoie de ajutorul unui admin. Mi-ar placea sa pot sa fiu de ajutor serverului mai mult decat sunt deja pentru ca deja detin functia de dVeh .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ofera explicatii/ ajuta atat jucatorii noi de pe server cat si pe cei vechi.
  • Aveți posibil de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share