Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pașa Nuțu [ Turbofin / ID: 18323 ]


Turbofin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ștefan Vlad
  • Varsta reala: 28
  • Orasul unde traiti: București
  • Cu ce va ocupati:  voice-over
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie? Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, asa cred
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am experiență în relaționarea cu oamenii, sunt deschis la dialog și îmi place să ajut.  Totodată, sunt activ pe server, nu am primit niciodată warn sau vreun avertisment verbal și cred că aș aduce un plus echipei. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calmă, matură, îmi plac provocările și îmi place să pot fi de folos ori de câte ori am ocazia. Îmi place să învăț, să caut lucruri noi și să le pun în aplicare. Sunt un om pe care te poți baza și de la care poți să ai așteptări. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pașa Nuțu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Pașa
  • Ore jucate pe server: 750
  • De cat timp jucati pe server: de pe 18 mai 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: aprox 5-6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 18323
  • Averea detinuta in joc: aprox 5 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, dimpotrivă
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Aș privi lucrurile imparțial, indiferent despre cine ar fi vorba și m-aș implica cu multă seriozitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER este "îngerașul" care stă la dispoziția celor ce au nevoie de ajutor, fie la început de drum pe server, fie cu diverse probleme/ghidaj pe server. Acesta încearcă să pună umărul și să rezolve cât mai multe din nelămuririle/problemele participanților de pe server, învățând și de la adminii cu vechime de pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+𝑅𝐸𝒫

𝒟𝑜𝓂𝓃𝓊 𝒫𝒶𝓈𝒶 𝓂𝑒𝓇𝒾𝓉𝒶 𝓈𝒶 𝒻𝒾𝑒 𝒾𝓃 𝒮𝒯𝒜𝐹𝐹, 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓊𝓁𝓉𝑒 𝒹𝑒 𝒾𝓃𝓋𝒶𝓉𝒶𝓉 𝒸𝒶 𝓃𝑜𝒾 𝓉𝑜𝓉𝒾 𝒹𝑒 𝒻𝑒𝓁 𝒹𝒶𝓇 𝑒𝓈𝓉𝑒 𝓊𝓃 𝓉𝒾𝓅 𝒻𝑜𝒶𝓇𝓉𝑒 𝒸𝒶𝓅𝒶𝒷𝒾𝓁, 𝓈𝑒𝓇𝒾𝑜𝓈 𝓈𝒾 𝓅𝓇𝒾𝑒𝓉𝑒𝓃𝑜𝓈. 𝑅𝑒𝒶𝓁𝒾𝓈𝓉 𝒸𝑜𝓃𝓋𝒾𝓃𝓈, 𝒸𝓊 𝑜 𝓋𝑜𝒸𝑒 𝒹𝑒 𝓉𝑒 𝓊𝓏𝒾 𝒸𝒶𝓃𝒹 𝒾𝓁 𝒶𝓊𝓏𝒾... 𝒹𝑒 𝓃𝑒𝒾𝓃𝓋𝒾𝓃𝓈! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share