Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Juan Sebastian Calero [1949]


Vladimir
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Calero
  • 1.2 Prenume: Juan Sebastian
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 187
  • 1.6 Greutate: 86
  • 1.7 Naționalitate: Columbiana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 756-4674

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat pentru tentativa de vatamare corporala.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Iarba, in conditii de uz medical.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Cateva contraventii legate de utilizarea geamurilor fumurii, si niste amenzi de viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Bineinteles.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, comunic fluent in limba Engleza si Spaniola, nivel intermediar in Franceza, nivel de baza in Olandeza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am primit asa ceva.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu am primit asa ceva.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de Autobuz, Tirist, Curier la UPS, Croitor, Santierist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur departamentului de politie deoarece consider ca este o oportunitate excelenta pentru mine sa pot sa imi ofer abilitatile pe care le detin spre a mentine ordinea si pacea in orasul Paleto si respectiv imprejurimile din statul San Andreas. Totodata, aceasta aplicatie in politie ar fi pagina ce deschide urmatorul capitol din viata mea in acest oras. Am fost implicat in diverse afaceri ilicite cu niste persoane care au parte de niste reputatii indoielnice. Momentul in care am realizat ca locul acesta nu este pentru mine cand acesti oameni au omorat o familie nevinovata intr-o cabana din muntii Chilliad, pe motiv cum ca ar fi ascuns un informator al politiei ce se infiltrase in organizatia noastra. In final, as dori sa mai adaug ca ar fi onoarea mea sa pot apara cetatenii nevinovati ai orasului Paleto.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt o persoana ambitioasa si matura, consider ca datorita trecutului meu din liceu si din facultatea de afaceri internationale si management, am ajuns sa pot lucra eficient intr-o echipa formata din mai multi membrii ce isi cunosc perfect atributiile si ce asteptari are conducerea de la ei. Sunt onest, incerc cat se poate de mult sa colaborez cu toate persoanele cu care sunt implicat in diverse actiuni. Consider ca abilitatile mele de comunicatie si carisma m-ar ajuta enorm in cadrul departamentului de politie.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Vladimir
  • 5.2 Vârsta: 22
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Brasov (resedinta actuala in Rotterdam)
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2013
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De aproape o luna si jumatate.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 1949
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.75.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da.
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da.
  • 5.13 Alte informații: Nu cred ca am alte informatii relevante pentru aplicatia mea.  
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

                                                                               DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost
                                                                                      
RESPINS!

                                        Aplicatie incompleta - respecta in totalitate modelul si aplica iar
           


            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
     
08/04/2023                                                                                                                               Sub-Comisar Dima Sierra-Cristiana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share