Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Burcea Alin [ Djkocain / ID: 135 ]


djkocain
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alin
  • Varsta reala: 18 ani 
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Angajat la Michelin Cord
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu si vreau sa ajut si aceasta comunitate. Avand functia dVeh mereu am incercat sa sterg toate masinile abandonate ca sa reduca din lag-ul de pe server ca toti playerii sa se poata juca si sa nu aibe frame-dropuri
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alin , sunt angajat ca si mecanic la Michelin Cord , pasiunile mele sunt sportul si jocurile, joc gta 5 din 2016, anul in care a aparut, iar comunitatea fplayt am cunoscut-o acum 1 an jumate.
     Sunt o persoana calda, dar cand cineva imi greseste, nu-l iert atat de usor. Merg dupa principiul, respect si voi fi respectat. Pe langa asta, sunt o persoana careia nu ii plac conflictele sau implicarile in certuri. Imi place sa descopar locuri si oameni noi cu care sa am ce discuta.  
     
  • Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Burcea Alin 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Djkocain
  • Ore jucate pe server:  2113 ore 
  • De cat timp jucati pe server: Pe server ma joc de cand s a dat acel forced wipe. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 6-7 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut 2 de powergaming si 1 de meta-gaming 
  • ID-ul din joc: 135
  • Averea detinuta in joc: Tir la 3 milioane si alte masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi as dedica tot timpul sa ajut oamenii de pe aceasta comunitate si ca playerii noi sa se simte bine sa fac un rp din placere.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca helper ul se ocupa cu rezolvarea problemelor/nelamuririlor jucatorilor, un helper rezolva ticketele, ii ajuta pe cei noi, sterge masinile abandonate care cauzeaza fps drop uri si ajuta la mentinerea linistii pe server si a unui rolplay cat mai frumos si cat mai apropiat de realitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share